More

    News

    Sei Network оголосили про створення фонду розвитку. Саме він…

    Цього тижня розробники блокчейну Sei Network оголосили про створення фонду розвитку екосистеми. Це некомерційна організація, яка відповідатиме за просування бренду, програму делегування та грантів, включно з аірдропом.

    У мережі розходяться чутки про аірдроп від MetaMask. Розробники…

    Деякі публіки та облікові записи в Twitter поширюють інформацію про те, що MetaMask планує аірдроп на 31 березня. У команді проєкту це спростували, назвавши подібні чутки «небезпечною брехнею».

    ETH Denver 2023: підсумки та висновки

    ETH Denver, найбільша та найдовша у світі щорічна подія Blockchain/Web3, цього року зросла на 50%, зафіксувавши найбільшу відвідуваність в історії із загальною кількістю 48 000 відвідувачів із 115 країн.

    Дослідження: у Сінгапурі жінки успішніші криптотрейдери, ніж…

    Учора, 28 березня, сінгапурська біржа Independent Reserve опублікувала щорічний звіт IRCI. У рамках цього дослідження компанія провела опитування в лютому серед 1,5 тисячі респондентів. І, як виявилося, в Сінгапурі жінки успішніше торгують криптовалютами, ніж чоловіки.

    Наживо з ETH Denver

    ETH Denver, найбільша та найдовша у світі щорічна подія Blockchain/Web3, цього року зросла на 50%, зафіксувавши найбільшу відвідуваність в історії із загальною кількістю 48 000 відвідувачів із 115 країн.

    OKX відкрили офіс у Гонконзі та оформлюють ліцензії

    Криптобіржа OKX відкрила офіс у Гонконзі та подала заявку на ліцензію для роботи з цифровими активами.

    Voyager обміняв у Circle USDC на $150 млн

    Voyager Digital почав продаж своїх криптоактивів. Згідно з даними в мережі, кілька годин тому вони перевели $150 млн у стейблкоїнах USDC у Centre (спільне підприємство Coinbase і Circle).

    CFTC проти Binance: журналісти знайшли одну з американських фірм, які…

    На початку цього тижня Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) подала скаргу на Binance та її CEO. Серед іншого, компанію звинувачують у тому, що вона допомагала своїм американським клієнтам торгувати на платформі в обхід законодавчих обмежень.

    Закон про заборону CBDC у Флориді може нашкодити біткоїну

    Днями Палата представників штату Флориди проголосувала за законопроєкт губернатора Рона ДеСантіса 15-5. Він вводить заборону на CBDC, контрольовані державою. Це жест протесту проти планів США впровадити цифровий долар.

    Чанпен Чжао заперечує звинувачення CFTC, мережу THORChain тимчасово…

    GM! Ринок оживає і готується до епік-заруби CTFC vs Binance. CZ каже, що звинувачення надумані і, судячи з усього, Binance вже збирає загін Месників-юристів, хоча угоду з Voyger знову зупинили. Із приємних новин – хакер Euler Finance повернув ще частину вкраденого і тепер щиро кається у своєму вчинку. У твіттерах жартують, що в нього біполярка.

    Криптобиржа WhiteBIT добавила 3 способа пополнения 

    Украинская криптовалютная биржа WhiteBIT продолжает активно развиваться и интегрирует новые платежные системы в свою платформу. Теперь пользователи смогут пополнить баланс с помощью таких международных сервисов как Apple Pay, SEPA и Web3-кошелек.

    Председатель CFTC: дело Binance — явное уклонение от закона

    В понедельник, 27 марта, CFTC подала иск против Binance и ее генерального директора. Комиссия по торговле товарными фьючерсами обвиняет их за вероятное нарушение правил торговли и деривативов.

    ConsenSys запускает общедоступную тестовую сеть Linea

    Разработчик программного обеспечения компания ConsenSys, выпустила тестовую сеть zkEVM и переименовала ее в Linea.

    Сэма Бенкмана-Фрида обвиняют в подкупе китайского чиновника

    Американские прокуроры обнародовали новое обвинение против бывшего гендиректора обанкротившейся криптобиржи FTX Сэма Бенкмана-Фрида. 

    Европарламент принял правила AML для криптовалют

    Европейский парламент принял регламент по борьбе с отмыванием денег. Орган надеется устранить пробел в регулировании и обязать DAO, NFT и DeFi платформы соблюдать такие же требования как и другие финансовые компании. 99 чиновников проголосовало за, восемь — против, и шестеро воздержались. 

    Galaxy Digital потеряла $1 млрд за 2022 год

    Криптоинвестиционная компания Galaxy Digital опубликовала отчет за четвертый квартал. Фирма сообщила, что понесла убытки на общую сумму $1 млрд в 2022 году. Хотя в 2021 году получила прибыль $1,7 млрд. Также за последний четвертый квартал Galaxy Digital потеряла $288 млн и объяснила этот убыток нереализованными рыночными оценками по портфелю инвестиций. Различные аналитики считали, что Galaxy опубликует положительный результат, чистый доход в размере $492 млн за финансовый год, и $31 млн за квартал.