More

    Майнер Riot оголосив про підвищення виручки та хешрейту у 2022 році….

    Published on:

    Учора, 2 березня, біткоїн-майнер Riot опублікував прес-реліз напередодні звіту про фінансові результати за минулий рік. У ньому згадано про підвищення виручки і збільшення загального хешрейту фірми.

    «Фінансова стійкість Riot, яка лідирує в галузі, дає нам сильні позиції, щоб продовжити агресивну стратегію зростання і в 2023 році» — йдеться в заяві.

    Зокрема, виручка Riot склала $259,2 млн. Компанія видобула 5554 BTC, що на 46% більше, ніж 2021 року. При цьому майнер нібито потроїв свій хешрейт до 9,7 EH/s.

    Це дійсно вражаючі результати. Особливо з урахуванням рецесії в галузі в другому півріччі. Там де інші майнери як мінімум залишилися ні з чим Riot вдалося примножити доходи і продуктивність.

    Ось тільки слідом за цим компанія подала в SEC (Комісію з цінних паперів і бірж) повідомлення про необхідність перерахунку звітів за 2021-2022 роки. Нібито в Riot надали неточні дані про знецінення активів.

    Що цікаво, раніше такі самі «проколи» виявили у звітах Marathon Digital. Але там їх знайшла не сама компанія, а регулятор, у зв’язку з чим Комісія і звернулася до майнерів.

    У такому разі фінансові підсумки Riot як мінімум неточні. Утім, це ніяк не стосується хешрейту, який дійсно зріс за минулий рік.

    Компанія зобов’язується подати оновлений звіт у 15-денний термін. Курс акцій Riot незначно знизився на тлі цієї новини.

    Related